O nas

Dolnośląskie Centrum Florystyczne

Grajewscy S.J.

Grajewscy Spółka Jawna jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami. Firma rozpoczęła swoją działalność w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia początkowo prowadząc profesjonalną uprawę szklarniową. Obecnie już jako spółka jawna przechodząca w ręce młodszego pokolenia kontynuuje działalność hurtowego handlu asortymentem florystycznym, odchodzi od uprawy i skupia się na imporcie. Firma Grajewscy to również handel kwiatami ciętymi, doniczkowymi, asortymentem florystycznym jak również dekoracyjnym i zdobniczym.

Dzięki naszym silnym relacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu w handlu z polskimi dostawcami możemy zaoferować szeroką gamę produktów od wiodących polskich producentów. Jesteśmy również poważnym importerem kwiatów ciętych i doniczkowych z najlepszych holenderskich hodowli. Rośliny importujemy również bezpośrednio z Ameryki łacińskiej, Azji i Afryki, a dzięki bogatemu doświadczeniu i długoletnim kontaktom handlowym sprowadzamy do Polski wyłącznie najlepszej jakości kwiaty w najatrakcyjniejszych cenach.

Jesteśmy obecni na największych i najważniejszych targach branżowych w Polsce i Europie dzięki temu na półkach naszej hurtowni znajdą Państwo najmodniejsze dodatki florystyczne, a także artykuły dekoracyjne do domu i ogrodu. Podążając za aktualnymi trendami mamy dla Państwa zawsze atrakcyjną ofertę.

Nasza sieć dystrybucji to przede wszystkim profesjonalna hurtownia, a jednocześnie siedziba firmy w Świebodzicach koło Wałbrzycha jak również oddział w Jeleniej Górze i samochody Vansellingowe.

Nasz profesjonalny zespół handlowców doradzi i odpowie na pytania nawet najbardziej wymagających Klientów.

****

Uwaga!
Jesteśmy hurtownią branżową współpracującą z podmiotami posiadającymi działalność o profilu florystycznym, dekoratorskim, bukieciarskim, hotelowym, restauracyjnym, pogrzebowym lub eventowym.

https://www.grajewscy.pl/wp-content/uploads/2017/07/logo.jpg
https://www.grajewscy.pl/wp-content/uploads/2017/07/show-1.jpg

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress