Transport


Nowoczesna flota transportowa firmy GRAJEWSCY to specjalistyczne auta dostawcze i ciężarowe przystosowane do transportu roślin i kwiatów. Naszym Klientom oferujemy zróżnicowane usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług dążymy do nawiązywania długofalowych relacji biznesowych opartych wzajemnym zaufaniu i szczerym dialogu.

Dzięki cotygodniowym dostawom bezpośrednio od hodowców holenderskich mamy możliwość wynajmu auta w kierunku Europy zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia). Podwójna obsada w aucie gwarantuje sprawną i szybką dostawę, a wykwalifikowani i zawodowi kierowcy sprawnie i bezpiecznie dostarczą każdy ładunek.
https://www.grajewscy.pl/wp-content/uploads/2016/04/TGX.png

Auto ciężarowe marki MAN wyposażone jest w windę, drukarkę, multitemp (zakres temperatur -25⁰C do 25⁰C) oraz system nawigacji satelitarnej, który daje pełną możliwość monitoringu tras. Dodatkowe wyposażenie w grodź umożliwia transport ładunku w dwóch komorach o różnej temperaturze w każdej z nich.

W celu zamówienia transportu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem komunikatora TRANS pod numerem TransID (Marlena TransID – 416079-4, Patrycja TransID – 416079 – 3).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress