Pokaz bożonarodzeniowy z Moniką Kudłacz

plakat-pokaz-bożonarodzeniowy-2019.jpgm_.png

Boże Narodzenie to czas szczególnych emocji. Ale też czas, kiedy otaczają nas bajeczne dekoracje i moc świecidełek. Każdy chce wprowadzić do swojego wnętrza choć odrobinę magii i ciepła.
O tym, jak to zrobić opowie nasz kolejny gość – Monika Kudłacz, która poprowadzi pokaz bożonarodzeniowy już 6 listopada.

Zapraszam na inspirujący pokaz bożonarodzeniowy, gdzie zaprezentuję ciekawe rozwiązania techniczne do zastosowania w dużych kompozycjach świątecznych jak i w najczęściej wykonywanych w kwiaciarniach komercyjnych stroikach. Będzie oczywiście przekrój stylów, żeby móc zaspokoić różnorodne gusty klientów – zaprasza Monika Kudłacz.

Czas trwania: 6 listopada w godz.: 9.30 – 16.00 (przewidziana przerwa godzinna od 13.00 do 14.00)
Na koniec spotkania uczestnicy otrzymują dyplomy poświadczające uczestnictwo, podpisane przez osobę Prowadzącą.
Wstęp: 80 zł* (cena obejmuje napoje i słodki poczęstunek)
*Obowiązuje wcześniejsza opłata – min. 7 dni przed wydarzeniem

Zapraszamy do zapisów: m.mech@www.grajewscy.pl; tel. 606 273 073 lub przy użyciu formularza – KLIKNIJ.

 

Szczegóły na plakacie.

 

Znajdź wydarzenie na naszym Facebook’u

 

***

Monika Kudłacz – mistrzyni florystyki z kilkunastoletnią praktyką na płaszczyźnie komercyjnej i artystycznej, II wicemistrzyni Polski 2012, międzynarodowy sędzia sztuki florystycznej. Obecnie prowadzi w Krakowie pracownię florystyczną Flora & Art Monika Kudłacz, gdzie szkoli i realizuje zlecenia.

 

***

 REGULAMIN WARSZTATÓW I SPOTKAŃ POKAZOWYCH

 

Organizatorem Warsztatów i Spotkań Pokazowych jest Hurtownia Grajewscy – Dolnośląskie Centrum Florystyczne, Grajewscy Sp.J., zwana w dalszej części Regulaminu Organizatorem.

 1. Warsztaty i Spotkania Pokazowe odbywają się w siedzibie Organizatora, ul. Strzegomska 49, 58-160 Świebodzice. Chyba, że Organizator zdecyduje inaczej, wówczas uczestnicy są niezwłocznie o tym fakcie informowani.
 2. Terminy Warsztatów i Spotkań Pokazowych publikowane są na stronie www.grajewscy.pl, profilu Grajewscy na portalu facebook.com oraz przesyłane drogą elektroniczną.
 3. Uczestnik deklarując chęć uczestnictwa w Warsztacie lub Spotkaniu Pokazowym akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
 4. W celu dokonania rezerwacji miejsca na Warsztacie lub Spotkaniu Pokazowym należy wysłać zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko oraz nazwę firmy na adres: m.mech@www.grajewscy.pl; zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem tel. 606 273 073 lub zapisać się korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w wydarzeniu utworzonym na profilu FB Grajewscy.
 5. Rezerwacja miejsca jest ważna 7 dni. W tym czasie należy dokonać opłaty w kasie hurtowni, przekazując opłatę objazdowym przedstawicielom Hurtowni lub przelewem na rachunek bankowy Organizatora (wpisując w tytule przelewu nazwisko Uczestnika i termin zajęć). Numer konta oraz dane do przelewu: Grajewscy Sp.J. ul. Strzegomska 49 58-160 Świebodzice – 04 1560 0013 2008 8317 7000 0001.
 6. Brak opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 7. Cena Warsztatów obejmuje catering, tj. ciepły posiłek, nie obejmuje natomiast narzędzi wykorzystywanych przez Uczestnika podczas zajęć. Cena Spotkania Pokazowego nie obejmuje cateringu. Istnieje możliwość zakupu takowych na miejscu w dniu Spotkania za dodatkową opłatą. *Przy Spotkaniach Pokazowych cena obejmuje ciepłe napoje i słodką przekąskę.
 8. W warsztatach nie mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do dokumentowania Warsztatu i Spotkania Pokazowego za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk a Uczestnik godzi się na taki stan rzeczy bez jakichkolwiek roszczeń.
 10. Uczestnik godzi się na publikację przez Organizatora zdjęć z Warsztatu lub Spotkania Pokazowego w mediach społecznościowych: na stronie www, profilu Grajewscy na portalu facebook.com i instagram.
 11. Jednocześnie uczestnik publikując zdjęcia prac swoich, cudzych lub wspólnych z Warsztatu/Spotkania Pokazowego, zobowiązuje się podpisać, że były wykonane na zajęciach organizowanych przez Hurtownię Grajewscy oraz ma obowiązek wskazać szkolącego/prowadzącego Spotkanie pokazowe/Warsztaty florystyczne z imienia i nazwiska lub nicku, pseudonimu jakim się posługuje w celu identyfikacji.
 12. Organizator nie zwraca wniesionych opłat za Warsztat/ Spotkanie Pokazowe w przypadku rezygnacji Uczestnika z uczestnictwa, jeśli rezygnacja nastąpi w terminie krótszym niż 14 dni od planowanej daty rozpoczęcia szkolenia. Nieobecność wiąże się z utratą dokonanej wpłaty.
 13. W przypadku rezygnacji Uczestnika wcześniej niż 14 dni, istnieje możliwość zwrotu lub przepisania opłaty na inny termin Warsztatu/Spotkania Pokazowego.
 14. Organizator pozostawia sobie możliwość przesunięcia terminu lub odwołania Warsztatów/Spotkania Pokazowego z powodu nie zebrania minimalnej grupy uczestników. W tym przypadku Uczestnik zostanie poinformowany o tym fakcie i ma prawo odstąpić od umowy, uzyskując zwrot wpłaty.
 15.  Zwrot uiszczonej opłaty nastąpi w przeciągu 7 dni od daty rezygnacji.
 16. Prace stworzone przez Uczestnika podczas Warsztatu, stają się jego własnością, którą zabiera ze sobą. *Przy Spotkaniach Pokazowych prace są własnością Hurtowni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress