Witryna zwierciadłem kwiaciarni – WARSZTATY ODWOŁANE!

WARSZTATY-Z-MISTRZEM-FLORYSTYKI-HUBERTEM-LAMAŃSKIM-mały.png
Aktualizacja 23.08. 
Niestety z przyczyn niezależnych od nas warsztaty z Hubertem Lamańskim zostają odwołane.
Osoby, które się zapisały serdecznie przepraszamy i już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, które zaplanowaliśmy na 2 października. Szczegóły wkrótce.
Obserwujcie naszą stronę internetową oraz profil FB.
***
Małymi kroczkami przygotowujemy się na nadejście jesieni, a co za tym idzie, do czasu kiedy chowamy się do swoich florystycznych wnętrz, a witryna kwiaciarni staje się najważniejszą jej wizytówką. Właśnie witrynie, która powinna intrygować i zachęcać do odwiedzenia florysty, będą poświęcone kolejne warsztaty, jakie odbędą się w Hurtowni Grajewscy pod koniec sierpnia.

Wydarzenie będzie miało charakter prac zbiorowych, które stworzą jedną, wspólną całość, dlatego wyjątkowo tym razem, powstałe prace zostaną w naszej siedzibie.
Techniki i kreatywne pomysły przybliży Hubert Lamański, mistrz florystyki znany m.in. z przeprowadzania szkoleń i autorskiej książki „Kwiatowe Dekoracje”.
 
Tematyka jesieni pozwala nam ubarwić witrynę licznymi kolorami i ciekawymi propozycjami dekoracji wspominającej lato, a także zwiastującej zimy – mówi prowadzący. – Podczas warsztatów wykonamy propozycje całościowej aranżacji samej witryny, która nikomu nie pozwoli przejść obok niej obojętnie. Stworzymy również elementy dekoracyjne, które mogą stanąć przed naszym lokalem, spełniające funkcję ciepłego zaproszenia klientów do środka – zapowiada Hubert Lamański. – Pamiętajmy, że dekoracja witryny ma zwracać uwagę, ale przede wszystkim ma być przyjaznym powitaniem, a nie barierą w pierwszym spotkaniu z nowym klientem – dodaje mistrz florystyki i autor książki „Kwiatowe dekoracje”.
 
Wydarzenie już 28 sierpnia (środa) w godz. od 9.30 do 17.00 (w tym godzinna przerwa ok. godz. 13.00).
Zapisy: patrycja@www.grajewscy.pl lub pod nr tel. 602 292 032 albo przy użyciu formularza – KLIKNIJ TU.

Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona!

Koszt: 250 zł/os.*
*Obowiązuje wcześniejsza opłata, na min. 7 dni przed warsztatami. Jej brak skutkuje anulowaniem rezerwacji.
Zapisując się na warsztaty, akceptujesz regulamin:
 
REGULAMIN WARSZTATÓW I SPOTKAŃ POKAZOWYCH
Organizatorem Warsztatów i Spotkań Pokazowych jest Hurtownia Grajewscy – Dolnośląskie Centrum Florystyczne, Grajewscy Sp.J., zwana w dalszej części Regulaminu Organizatorem.
1. Warsztaty i Spotkania Pokazowe odbywają się w siedzibie Organizatora, ul. Strzegomska 49, 58-160 Świebodzice. Chyba, że Organizator zdecyduje inaczej, wówczas uczestnicy są niezwłocznie o tym fakcie informowani.
2. Terminy Warsztatów i Spotkań Pokazowych publikowane są na stronie www.grajewscy.pl, profilu Grajewscy na portalu facebook.com oraz przesyłane drogą elektroniczną.
3. Uczestnik deklarując chęć uczestnictwa w Warsztacie lub Spotkaniu Pokazowym akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
4. W celu dokonania rezerwacji miejsca na Warsztacie lub Spotkaniu Pokazowym należy wysłać zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko oraz nazwę firmy na adres: patrycja@www.grajewscy.pl; zgłosić swój udział telefonicznie pod numerem tel. 606 292 032 lub zapisać się korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w wydarzeniu utworzonym na profilu FB Grajewscy.
5. Rezerwacja miejsca jest ważna 7 dni. W tym czasie należy dokonać opłaty w kasie hurtowni, przekazując opłatę objazdowym przedstawicielom Hurtowni lub przelewem na rachunek bankowy Organizatora (wpisując w tytule przelewu nazwisko Uczestnika i termin zajęć). Numer konta oraz dane do przelewu: Grajewscy Sp.J. ul. Strzegomska 49 58-160 Świebodzice – 04 1560 0013 2008 8317 7000 0001.
6. Brak opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
7. Cena Warsztatów obejmuje catering, tj. ciepły posiłek, nie obejmuje natomiast narzędzi wykorzystywanych przez Uczestnika podczas zajęć.Cena Spotkania Pokazowego nie obejmuje cateringu. Istnieje możliwość zakupu takowych na miejscu w dniu Spotkania za dodatkową opłatą. *Przy Spotkaniach Pokazowych cena obejmuje ciepłe napoje i słodką przekąskę.
8. W warsztatach nie mogą uczestniczyć osoby niepełnoletnie.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do dokumentowania Warsztatu i Spotkania Pokazowego za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk a Uczestnik/Modelka/Inna Osoba biorąca udział w wydarzeniu, godzi się na taki stan rzeczy bez jakichkolwiek roszczeń.
godzi się na taki stan rzeczy bez jakichkolwiek roszczeń.
10. Uczestnik godzi się na publikację przez Organizatora zdjęć (w tym ukazujących wizerunek Uczestników/Modelek/Innych Osób biorących udział w wydarzeniu) z Warsztatu lub Spotkania Pokazowego w mediach społecznościowych: na stronie www, profilu Grajewscy na portalu facebook.com czy instagram oraz w materiałach promocyjnych np. ulotka, baner, broszura.
11. Jednocześnie uczestnik publikując zdjęcia prac swoich, cudzych lub wspólnych z Warsztatu/Spotkania Pokazowego, zobowiązuje się podpisać, że były wykonane na zajęciach organizowanych przez Hurtownię Grajewscy oraz ma obowiązek wskazać szkolącego/prowadzącego Spotkanie pokazowe/Warsztaty florystyczne z imienia i nazwiska lub nicku, pseudonimu jakim się posługuje w celu identyfikacji.
12. Organizator nie zwraca wniesionych opłat za Warsztat/ Spotkanie Pokazowe w przypadku rezygnacji Uczestnika z uczestnictwa, jeśli rezygnacja nastąpi w terminie krótszym niż 14 dni od planowanej daty rozpoczęcia szkolenia. Nieobecność wiąże się z utratą dokonanej wpłaty.
13. W przypadku rezygnacji Uczestnika wcześniej niż 14 dni, istnieje możliwość zwrotu lub przepisania opłaty na inny termin Warsztatu/Spotkania Pokazowego.
14. Organizator pozostawia sobie możliwość przesunięcia terminu lub odwołania Warsztatów/Spotkania Pokazowego z powodu nie zebrania minimalnej grupy uczestników. W tym przypadku Uczestnik zostanie poinformowany o tym fakcie i ma prawo odstąpić od umowy, uzyskując zwrot wpłaty.
15. Zwrot uiszczonej opłaty nastąpi w przeciągu 7 dni od daty rezygnacji.
 
 ****

 Hubert Lamański – dyplomowany mistrz florystyki (Akademia Florystyczna Marioli Miklaszewskiej – tytuł mistrza florystyki; tytuł mistrza w zawodzie Florysta nadany przez Izbę Rzemieślniczą). Od dziecka pasjonuje się roślinami, na co dzień prowadzi Pracownię Florystyczną Flower Land. Opracował autorski program szkoleń florystycznych ArtSzkolenia.pl, w których biorą udział amatorzy i floryści pragnący podnieść swoje kwalifikacje. Dzięki ukończonym licznym kursom i studiom, a także udziałowi w wielu szkoleniach i konkursach, zdobywa doświadczenie i poznaje tajemnice kwiatów. Autor książki „Kwiatowe Dekoracje”, która podpowiada jak wykonać kompozycje krok po kroku na różne okazje.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress